دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲ با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم ایرانی نهنگ عنبر ۲ با لینک مستقیم و کیفیت ۱۰۸۰p

پیش نمایش جدید رقص رضا عطاران و مهناز افشار قرار گرفت

تصاویر جدید از فیلم به همراه اکران مردمی و تیزر رسمی فیلم افزوده شد 

اخبار جدید و زمان پخش در شبکه خانگی افزوده شد

آنوس رسمی فیلم به همراه صحنه های جنجالی فیلم  نهنگ عنبر ۲ افزوده شدند

سومین تیزر رسمی افزوده شد

دانلود فیلم نهنگ عنبر 2

دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲

ژانر : کمدی

کاگردان : سامان مقدم

نویسنده  : سامان مقدم

سال ساخت : ۱۳۹۵

انتشار : ۱۳۹۶  اردیبهشت

بازیگران فیلم نهنگ عنبر ۲ : این فیلم با بازی ستاره هایی چون  رضا عطاران / مهناز افشار / ویشکا آسایش / حسام نواب صفوی / رضا ناجی / امیرحسین آرمان / سیروس گرجستانی / علی قربان زاده / شهلا ریاحی / کتایون امیر ابراهیمی / محسن قاضی مرادی / اسدالله یکتا و احمدرضا اسعدی و …

خلاصه فیلم نهنگ عنبر دو : در این قسمت از فیلم ادامه فیلم نهنگ عنبر میباشد که توسط رضا عطاران بازی شده بود در اینجا هم شخصیت های ارژنگ و صنوبر دوباره ماجرا ها و چالش های جدید روبه روی خود دارند و …

فیلم نهنگ عنبر 2

برای فیلم نهنگ عنبر دو  پیش بینی شده است که پر فروش ترین فیلم امسال باشد, و تا مرز ۱۵ ملیارد تومان فروش  داشته باشد  ولی چون اکران فیلم با انتخابات در زمان همسانی است احتملا زیاد دیده نشود  , و احتمال بالا اکران تا رمضان هم ادامه خواهد داشت و نمیتوان  زیاد روی فروش این فیلم پیش بینی کرد .

خبر جدید مربوط به فیلم نهنگ عنبر ۲ سلکشن رویا

این فیلم توانست پروانه نمایش از وزارت ارشاد دریافت کند.  اما به نظر می‌رسد پخش کننده این فیلم به دلیل نزدیک شدن به انتخابات و ایام امتحانات دانش‌آموزان و دانشجویان قصد ندارد فیلم را در اکران دوم نوروزی به پخش و  نمایش درآورد,  برهمین اساس اکران فیلم به تعویق خواهد افتاد و احتمالاً در ماه مبارک رمضان به پخش خواهد رسید  اخبار جدید در مورد فیلم نهنگ عنبر ۲ به زودی افزوده میشود . زمان اکران فیلم نهنگ عنبر در حالی شروع شد که سینماهای وابسته به حوزه هنری و شهرداری به طرزی غیرمستقیم آن را تحریم کرده بودند. اما بعد از استقبال از نهنگ عنبر یک تصمیم بر ساختفیلم نهنگ عنبر ۲ جدی شد

 

رضا عطاران میگوید که جواب مثبت رویا و اینکه قید زندگی در آمریکا رو زد بزرگ ترین اتفاق زندگیمه  اما آیا چالش جدیدی خواهد بود ؟ رویا پیش عشقش که این همه انتظار کشیده است تا به او برسد میماند ؟ میتوانید صحنه هایی از فیلم نهنگ عنبر ۲ را که برای شما آماده کرده ایم با لینک مستقیم دانلود و مشاهده نمایید .

۱۷ اردیبهشت / دوستانی که علاقه مند مشاهده این فیلم نهنگ عنبر ۲  به همراه بازیگران نقش اصلی آن یعنی رضا عطاران و مهناز افشار مشاهده نمایند روز ۲۰م اردیبهشت میتوانند در ساعت های ۱۰:۰۰ / ۱۱:۰۰ / ۱۲:۰۰/۱۳:۰۰/ ۱۴:۰۰/  به همراه بازیگران فیلم و کارگردان مشاهده نمایند .

امروز ۲۰ اردیبهشت  این فیلم بر روی پرده سینما ها رفت البته شایعاتی بود که کارگردان فیلم با ارشاد سر حذف صحنه هایی از فیلم به مشکل برخورده بودند اما امروز دیدیدم که بدون حذفیات یا سانسوری فیلم به روی پرده سینما رفت .

دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲

دانلود صحنه هایی از فیلم نهنگ عنبر ۲

دانلود با لینک مستقیم

دانلود پیش نمایش فیلم (آنوس)

دانلود با لینک مستقیم

دانلود فیلم نهنگ عنبر ۲  کلیپ رقص رضا عطاران و مهناز افشار

دانلود با لینک مستقیم

فیلم نهنگ عنبر ۲  ( صحنه هایی از فیلم)

دانلود با لینک مستقیم

تصاویری مربوط به فیلم نهنگ عنبر ۲

دانلود فیلم نهنگ عنبر دو

تاریخ پخش فیلم نهنگ عنبر 2

تصویر بالا عروسی این دو نفر که در نهنگ عنبر دو مشاهده میکنید آیا باز هم به مشکل برمیخورند رویا پیش عشق اولش میماند یا باز هم هوای اون ور به فکرش میزند ؟

فیلم نهنگ عنبر 2

دانلود فیلم نهنگ عنبر 2 با حجم کم

فیلم نهنگ عنبر 2 با کیفیت 1080p Hd

دانلود کامل فیلم نهنگ عنبر 2

دانلود رایگان فیلم نهنگ عنبر 2

فیلم نهنگ عنبر 2

دانلود فیلم نهنگ عنبر 2